Zakázková výroba a opravy slaboproudé techniky - komponenty, které jsme vyráběli pro naši zakázku, které nejsou běžně na trhu nebo nebyly zrovna dostupné.

Distributor AUDIO-VIDEO signálu
- zařízení, zajištující zesílení ,rozbočení a impedanční přizpůsobení pro rozvod A-V signálu z jednoho zdroje k více zobrazovačům.Např. ze satelitního přijímače nebo DVD přehrávače k několika (až 6) televizorům, projektorům či LCD/plazma zobrazovačům. Délka přívodního vederní může být až 40m. Zařízení se může použít i např. k rozbočení signálu z bezpečnostní kamery pro monitory a záznamvá zařízení či k jakémukoliv jinému použití při potřebě rozbočit a vést videosignál na větší vzdálenost. Zařízení není ve vlastní skříni, je určeno pro vestavbu do poomítkové krabice (např. KT250) nebo krabice SCAME/GEWISS. Napájení 12V/0,3A z ext.zdroje, vstup Video a Audio, výstup až 6x Video/Audio. Dodací lhůta 3-7 dní, cena bez krabice 600Kč. Záruka 3 roky.

Pozicioner pro tahlové motory a paraboly velkých rozměrů
Ovládání motoru pro natáčení paraboly velkých rozměrů běžným Diseqc 1.2 přijímačem, možnost ovládání dvou motorů (AZ i EL)
Ovladani pozicioneru je mozne trojim zpusobem
- klasicky prevodnik Diseqc 1.2, tedy rizene prijimacem
- tlacitky East/West na pozicioneru, samozrejme s moznosti ulozeni do pameti a nasledne volby druzice tlacitky
- dalkovym ovladacem kodu RC5
Nastaveni druheho motoru je zatim mozne jen primym zapisem polohy do EEPROM pres RS232, neni mozne to ovladat z prijimace pres Diseqc 1.2 (neni podporovano protokolem)
Doplněno do fotogalerie

Termostat pro oběhové čerpadlo
Pro jednoho zákazníka jsem vyráběl termostat pro ovládání oběhového čerpadla. Topí buďto kotlem na plyn nebo kotlem na tuhá paliva, případně přímotopy. Tento kotel je v jinak nevytápěných prostorách, kde hrozí zamrznutí, pokud se v něm netopí. Vytápění místnosti je jinak nežádoucí a teplota zde může klesnout pod nod mrazu. Narozdíl od běžného příložného termostatu v ceně cca 500Kč měl následující požadavky - automatické sepnutí čerpadla při teplotě topné vody nad 60st. na stoupačce kotle na tuhá paliva, vypnutí při poklesu pod 55st., čerpadlo nesmí sepnout, když běží čerpadlo v plynovém kotli, pokud teplota v prostorách kotle klesne pod 0st., sepne čerpadlo pro nucený oběh vody v systému a tím zabrání zamrznutí. Celé zařízení je plně funkční již téměř 3 roky, napájení je ze sítě (adaptér 230/12V), velmi nízká vlastní spotřeba (daná víceméně jen odběrem použitého relé). V zařízení není žádný procesor, jde o jednoduché zařízení s cenou do 1200Kč.

 

Radomír Kovář
Žďárná 178
679 52

Tel.: +420 530 334 884
Příjem zakázek: +420 607 771 706

e-mail: anteny@fantomas.cz
e-mail: servis@fantomas.cz

antsat_30.jpg, 5 kB
Novinky a aktuality
23.4.2019
Problémy s MUX1 ČT na vysílači Boskovice-Čížovky.více informací
Vážení zákazníci
Vážení zákazníci, vzhledem k extrémnímu množství práce se mohou termíny nových zakázek posunout až ke konci května více informací

Vymemujeme.cz - Matrace zaručující klidný spánek - Autopůjčovna nabízející dlohodobé pronájmy


Doporučujeme :