TELLY- satelitní placená TV

Od srpna 2016 opět nabízíme montáže TELLY (dříve DIGI), která je nyní pod novým vlastníkem s novou programovou nabídkou a novými možnostmi. Současně jsme autorizovaný montážní i servisní partner.

Pokud máte zájem o TV TELLY (např. kvůli DIGISPORTu), klidně nás kontaktujte na tel.čísle 607 771 706. Montáže provádíme do 3 pracovních dnů, stejně jako servis.

Aktuální informace hledejte na oficiálních stránkách https://telly.cz/

Orientační Přehled programů, tech.parametrů pro naladění na TV a programové nabídky, do které patří (pro sat.TV)

Ceny programových nabídek :
dle akt.anbídky - sledujte stránky telly.cz nebo volejte pro aktuální nabídku

S montážemi DIGI-TV jsme začínali jako jedni z prvních. Po několika letech  přerušení jsme obnovili spolupráci, tentokrát již s novým vlastníkem satelitní  DIGI TV.

Aktuálně dodávané vybavení  pro sat. TV:

 Parabola pro DIGIKAON NA1170Menu KAON NA1170Modul DIGI Karta NAGRA pro DIGI

 

 

 

 

 

 

 

Satelitní přijímač KAON HD NA1170 (recenze na parabola.cz), parabola Telesystem 80cm-železná, konvertor Inverto RED, kvaliní žárově zinkované konzoly a koax. kabel Belden nebo Televes - 10m.

Sada ke dvěma TV obsahuje navíc LNB Twin Inverto Red (místo singl LNB) a druhý přijímač.

 Přijímač a karta (případně modul a karta) je v pronájmu, při ukončení smlouvy se vrací. Modul je otestován v mnoha TV  přijímačích (Samsung, Orava, Finlux, LG) a sat.přijímačích AMIKO 8260/8265. Přijímač musí podporovat AAC zvuk, jinak nepůjde zvuková stopa u některých programů !

Použití modulu zejména v TV Samsung/LG příliš nedoporučuji - je nutné při každé změně ručně přelaďovat a je tedy nutné znát dokonale obsluhu vašeho televizoru. Obsluha při ručním ladění nekterých televizorů je složitá a je vždy zpoplatněna (nejde o majetek DIGITV). U nás je účtován poplatek za naladění TV 500Kč a za rovnání programů dle fastscan tabulky DIGI je účtován dále poplatek 400Kč u TV Orava/Finlux a dalších z Vestel menu a 600-700Kč u TV LG a Samsung. U jiných TV jen po dohodě ! Rovnání stanic dle požadavků zákazníka (mimo FSC tabulku) je zpoplatněno částkou 1200Kč k ceně ladění

 Instalace se platí přímo technikovi - 999Kč. Obsahuje montáž a seřízení sat.paraboly, instalaci kabeláže (10m kabelu na 1 přijímač), nastavení přijímačů KAON případně vložení modulu do TV a základní nastavení TV pro práci s modulem. Po instalaci se sepisuje smlouva a protokol o provedení instalace - karta se dodává aktivní a zařízení je ihned funkční - technik nesmí odjet, není-li na TV obraz. Zpoplatněny mohou být pouze vícepráce, dohodnuté s technikem - např. sloučení s DVBT, začlenění do společného rozvodu, propojení s dom.kinem, rozvody po objektumimo stand. kabeláž 10m, stavba stožáru.... Případný servis nesmí být ze strany technika zpoplatněn - technik nesmí účtovat cestovné ani práci, jen případný nadstandardní materiál (např. výměna koax.kabelu za kvalitní venkovní s PE izolací, který ale násldně technik neúčtuje DIGI. ) Zaplacená částka se uvádí do protokolu o provedení servisu/montáže.

 

Aktálně dodávané přijímače pro internetovou TV

IP box DIGI  IPTV box ARRIS VIP 1113 s dálkovým ovladačem.

Připojuje se k LAN prostřednictvím kabelu, na síti musí být aktivní DHCP (nejde zadat IP adresa)

Pro stabilní sledování TV prostřednictvím boxu Arris VIP je nutná stabilní rychlost do internetukolem 4Mbit/s pro nerušené sledování pořadů a archívu 3-7 dní zpět. Při menší rychlosti dochází ke snižování kvality obrazu, při výpadcích nebo vysoké latenci dochází k zasekávání/zastavování obrazu.


Radomír Kovář
Žďárná 178
679 52

Tel.: +420 530 334 884
Příjem zakázek: +420 607 771 706

e-mail: anteny@fantomas.cz
e-mail: servis@fantomas.cz

antsat_30.jpg, 5 kB
Novinky a aktuality
15.2.2020 - Výpadek MUX4 Boskovice
15.2.2020 - Výpadek MUX4 Boskovice - vysílač na MUX4, Boskovice Vinohrádky má výpadek (kanál 46). Ověřeno na dispečinku DB.více informací
23.4.2019
Problémy s MUX1 ČT na vysílači Boskovice-Čížovky.více informací

Vymemujeme.cz - Matrace zaručující klidný spánek - Autopůjčovna nabízející dlohodobé pronájmy


Doporučujeme :