SkyLink - dříve karty Trade-Technolgy a CSlink

Základní informace
- Satelitní platforma provozovaná společností M7 (Skylink je jen obchodní značka, nikoliv firma. Byla koupena lucemburskouz společností M7). Určená pro zájemce, kteří vyžadují obrazově kvalitní příjem, variabilní možnosti předplatného případně možnost volby vlastního zařízení nebo se nachází v místech bez jiné stabilní - kvalitní možnosti  příjmu nebo programové nabídky a nechtějí se smluvně zavazovat na několik let. Výhodou je relativně nízká měsíční cena za příjem, možnost různých programových balíčků již od ceny 239Kč/měsíc za balíček SMART, možnost příjmu základního balíku programů DIGITAL za necelých 1200Kč/rok nebo 1895/2roky.

Přehled programů a ceny 

Programová nabídka se v průběhu roku mění, podrobnosti aktuálně na stránkách operátora -  https://www.skylink.cz/programova-nabidka#zakladni

Důležité info pro naše zákazníky  

Aktivaci placených programů - balíčky i SP zajišťujeme na provozovně - servisu ve Žďárné. Aktivace je okamžitá - programy jsou aktivované do několika minut. U stálých zákazníků provedeme úhradu po dohodě kdykoliv i telefonicky a finanční obnos nám doručíte dodatečně nebo se zastavíme přímo u Vás (Boskovice, Žďárná a okolí, Protivanov...)

Akci Skylink za 1Kč nenabízíme ! Je to pro nás nerentabilní - nelze zajistit kvalitní instalaci ani záruční servis.

 Dodávané zařízení pro příjem

Amiko 8260Amiko 8265Aktuálně standardně dodáváme přijímače AMIKO 8260 nebo 8265. Jde o přijímače s CONAX čtečkou a CI slotem pro vložení modulu Irdeto SMIT. Přijímače jsou kombo - pro příjem DVBT/T2 a S/S2, jedním přijímačem je tedy možné přijímat i programy pozemní televize, tyto jsou výhodně v jednom seznamu - nemusí se přepínat mezi pozemní a satelitní TV. Přijímač 8260 nepodporuje H265 kodek, narozdíl od přijímače 8265+, který podporuje i H265 kodek, je tedy použitelný i pro FLIXTV a hlavně pro české DVB-T2.

  

 Pro správnou funkci dekódovací karty M7 v systému Irdeto je k přijímačům dodáván modul IRDETO SMIT a dekódovací karta Skylink M7. Starší typ karty Skylink ICE nebo Irdeto lze zatím provozovat i v UNI čtečce tohoto přijímače, takže pokud máte z minulosti kartu Skylink, lze zatím použít i bez modulu.Pro nové karty nebo programy bez podpory CryptoworksICE je modul nutnýModul SMIT.

 Tento modul je použitelný i v TV přijímačích LG/Samsung/ORAVA/FINLUX/Philips a dalších. U starších verzí je nutné provést update firmwaru, jinak je provoz v některých TV problematický (zejména LG)

 

 

 

 

 

 Pro příjem signálu instalujeme standardně paraboly Telesystem, buďto železnou (tzv. ekonomy řadu) nebo hliníkovou (tzv.medialine řadu) o průměru 80cm v bílé barvě. Jsme schopni na přání zákazníka dodat i výrazně kvalitnější paraboly - Fuba 80x85cm v barvě červené, bílé a antracit.

 

 

 

 

 

Vnější jednotku - LNB dodáváme Inverto Red singl, Twin, QAUD, případně monobloky Inverto. Při požadavku na příjem z více družic složíme multifokální vnější jednotky dle požadovaných družic - přijímaných stanic.

Ze Skylink ready pZebra SEřijímačů dodáváme na přání zákazníka přijímače Optibox Zebra SE případně Zircon. Tyto přijímače dodáváme jen po složení zálohy - zpravidla nejsou vedeny trvale skladem.

Radomír Kovář
Žďárná 178
679 52

Tel.: +420 530 334 884
Příjem zakázek: +420 607 771 706

e-mail: anteny@fantomas.cz
e-mail: servis@fantomas.cz

antsat_30.jpg, 5 kB
Novinky a aktuality
23.4.2019
Problémy s MUX1 ČT na vysílači Boskovice-Čížovky.více informací
Vážení zákazníci
Vážení zákazníci, vzhledem k extrémnímu množství práce se mohou termíny nových zakázek posunout až ke konci května více informací

Vymemujeme.cz - Matrace zaručující klidný spánek - Autopůjčovna nabízející dlohodobé pronájmy


Doporučujeme :