Nabízíme možnost připojení k síti internet ve vybraných lokalitách. Naše síť není komerční projekt, nejsme běžný internet provider. Jde o komunitní síť na principu CZFREE. Internet je jen jednou ze služeb sítě. Síť je budována ve stylu přispěj a použij. Podrobnosti o naší síti naleznete na jejích stránkách www.fantomas.cz
Jednorázové platby
Zřizovací poplatek ( platný od 1.1.2012 ) - 2 000Kč (obsahuje datový UTP kabel do 30m délky, koax.kabel od antény ke klientskému zařízení, vf konektory, anténu dle lokality vč. mont.prvku na stožár a konzoli na anténu pro připevnění na stěnu (stožár). Poplatek obsahuje  přijímací zařízení v pásmu 5GHz (ev.vyjímečně 2,4GHz - dle lokality) . Obsahuje současně nasměrování antény a vf kabeláž (koax. a konektory) a základní nastavení PC. V ceně není lokální instalační práce - např. rozvod k více PC, switch, Wifi router/AP pro lokální wifi apod...
Standardní instalace - 300Kč  (protažení UTP kabelu, přidělání na kabelové příchytky a okonektorování RJ45 konektory). Pokud si kabel natáhnete sami, tuto částku neplatíte.
Další instalační práce - 200Kč/hodinu a pracovníka (lištování, trubkování, stavba stožáru pokud je potřeba, zednické zapravení,..)
Přípojka není podmíněna žádnou smlouvou, není žádná výpovědní lhůta (stačí zatelefonovat a nahlásit končím od tohoto data), platí se i započatý měsíc ! V případě ukončení se vrací přijímací zařízení ev. mediakonvertor. Každý uživatel dostává něco jako smlouvu, kde je tohle všechno uvedené, jsou zde uvedeny i podmínky užívání, nastavení PC, kontaktní údaje a doklad o zaplacení přípojky.
Tarify (vč. DPH 20%):
AP (230Kč) - tarif pro méně aktivní ale občas pro síť pracující uživatele, dále pro uživatele, na jejichž objektu je zařízení sítě (vysílač, router apod...)
INTERNET (280Kč) - základní tarif pro ostatní uživatele
Parametry linky pro koncové uživatele (k 1.8.2012)
rychlost 12Mbit/s, agregace 1:5
Pozn. - rychlost kolísá podle akt.zatížení linky a způsobu připojení. V případě WiFi přípojky jde o danou technologií max. možnou propustnost dat. V průběhu října dojde k navýšení rychlosti ve všech lokalitách a u přípojek na optice bude nastavena max.rychlost - tedy do optiky půjde vše co je momentálně dostupné. Jinak řečeno - kdo je na optice, je připojen na síť o vnitřní rychlosti 100Mbit/s a tudíž není blokován vlastnostmi WiFi a tudíž může jet až do max.možné kapacity linky do internetu.

Radomír Kovář
Žďárná 178
679 52

Tel.: +420 530 334 884
Příjem zakázek: +420 607 771 706

e-mail: anteny@fantomas.cz
e-mail: servis@fantomas.cz

antsat_30.jpg, 5 kB
Novinky a aktuality
23.4.2019
Problémy s MUX1 ČT na vysílači Boskovice-Čížovky.více informací
Vážení zákazníci
Vážení zákazníci, vzhledem k extrémnímu množství práce se mohou termíny nových zakázek posunout až ke konci května více informací

Vymemujeme.cz - Matrace zaručující klidný spánek - Autopůjčovna nabízející dlohodobé pronájmy


Doporučujeme :