Opravy elektroniky
Opravujeme spotřební elektroniku všech značek -CRT TV, LCD, PLAZMA a PC monitory. Opravy provádíme v co možná nejkratších časech, v případě nutnosti můžeme zapůjčit náhradní TV. Běžné časy u oprav televizorů jsou - běžné CRT TV do 24hodin, u známých závad po dohodě na počkání. U LCD a monitorů pak záleží na závadě - některé závady rovněž do 24 hodin, ale stane se že se doba opravy protáhne i na 2-3 týdny, záleží na dostupnosti dílu. Není neobvyklé, že výrobce náhradní díl vůbec nedodává ! Relativně nejsložitější jsou opravy plazmových TV. Vzhledem ke složitosti oprav dnešních TV nelze opravy provádět v bytech. Něco jiného je výměna celého modulu, ale v tomto případě je pak cena opravy téměř vždy nerentabilní. Otázka rentabilnosti opravy je další samostatnou stránkou. Dle nás je oprava rentabilní do cca poloviny ceny nového přístroje adekvátních parametrů. Oprava staršího, kvalitního přístroje je rentabilní téměř vždy. Nemůžete-li dovést přístroj na dílnu (Blansko, Žďárná nebo po dohodě Sudice u Boskovic), je možné domluvit i svoz a opětovný rozvoz z opravy.
Co mimo jiné opravujeme :

DVD a CD přehrávače a rekordéry - opravujeme i tyto přístroje. Značkové přístroje (Panasonic, Sony, Samsung, ...) se opravit většinou vyplatí. Ceny optických mechanik, zejména pak v rekordérech jsou sice poměrně drahé, ale adekvátní přístroj není také levný. Dále je potřeba si uvědomit, že ani ceny nových přístrojů nejsou rozhodně tak kvalitní, jako toho staršího, co nyní potřebuje opravu. Jiné je to u neznačkových přístrojů (zejména letákové a supermarketové - Hyundai, Gogen, Technika apod..) Zde záleží na posouzení každého konkrétního přístroje a závady. Tyto značky nejsou konstruované na to, aby se opravovaly. Díky těmto šmejdům dochází k plýtvání surovinami a nutnosti platit recyklační poplatky. O opravu je možné se pokusit. Zcela určitě se vyplatí opravit klasické CD přehrávače, zejména pak značkové Sony, Technics, Onkyo a další. Bohužel začíná být obrovský problém s kvalitní optickou jednotkou.

Satelitní technika a DVB-T přijímače - opravujeme všechny značky, je to naše specializace. Úspěšnost oprav je vysoká - cca 97procent, zbylá 3 procenta jsou buďto nedostupný ND nebo nerentabilní (zákazníkem neodsouhlasená) oprava. Ze satelitní techniky opravíme téměř cokoliv, 99procent oprav je realizovaných do 24hodin. Vzhledem k rychlosti, vysoké kvalitě a příznivé ceně realizujeme dodavatelsky opravy pro desítky montážních firem z celé ČR. Přístroje je možné posílat i poštou na adresu TV-SAT servis, Žďárná 178, 679 52. K přístrojům je nutné dopsat závadu, dálkový ovladač není nutné posílat (pokud je ovšem závada "nefunguje dálkáč", je nutné přiložit). Dekodovací kartu není nutné přikládat, jen je vhodné napsat jakou používáte pro test funkčnosti. Na servise neodmítáme žádný přístroj. Opravujeme mimo jiné - Humax, Homecast, Eycos, Technisat, Opticum, Koscom, Optibox, Kaon, Vantage, Topfield,.... Rozhodně u nás nevyjde oprava TF7710 po vadném zdroji neuvěřitelně hloupé konstrukce a následné závadě desky na 3400Kč. I tuto závadu (zdroj+základní deska) opravíme za velmi přijatelnou cenu.

Příklad opravy zdroje Homecast 3000CR - jeden z posledních verzí, kde cena oproti minulosti spadla výrazně dolů - ovšem kvalita provedení rovněž :


Ta pojistka tam byla takto v originale, to není jen dočasná oprava !!! Celkové provedení je otřesné

   

  Komplet  přijímač po opravě:


 

Radomír Kovář
Žďárná 178
679 52

Tel.: +420 530 334 884
Příjem zakázek: +420 607 771 706

e-mail: anteny@fantomas.cz
e-mail: servis@fantomas.cz

antsat_30.jpg, 5 kB
Novinky a aktuality
23.4.2019
Problémy s MUX1 ČT na vysílači Boskovice-Čížovky.více informací
Vážení zákazníci
Vážení zákazníci, vzhledem k extrémnímu množství práce se mohou termíny nových zakázek posunout až ke konci května více informací

Vymemujeme.cz - Matrace zaručující klidný spánek - Autopůjčovna nabízející dlohodobé pronájmy


Doporučujeme :