O společnosti

Vítejte na naší stránce. Naše firma působí v tomto oboru již více než 15 let. Zabýváme se prodejem a  montážemi elektro, zejména se zaměřením na slaboproud - televizníh antén, satelitních přijímačů, instalacemi společných TV antén pro rodinné domy i velké bytovky a hotely, instalacemi počítačovch sítí včetně jejich správy a technické podpory na hardware i software, mikrovlnných sítí pro přenosy dat a připojení k internetu, montážemi a servisem EZS, kamerových systémů, ozvučovacích systémů pro rodinné domy i jiné objekty. V neposlední řadě provádíme i běžné elektromontážní práce, přičemž  jsme schopni zajistit i výchozí revizi.

Za několik posledních let jsme zrealizovali několik stovek individuálních i společných TV antén po celé republice, několik desítek společných antén pro různý počet účastníků, stejně tak jsme provedli celou řadu oprav a modernizací STA a jejich rozšiřování o satelitní vysílání. Rádi zrealizujeme velkou zakázku, ale stejně ochotně vám opravíme i drobnost zta pár korun.
Za tuto dobu jsme také upustili od používání některých levných komponentů z důvodu co nejnižší ceny zakázky a některé akce raději odmítáme než neustále řešit různé problémy, způsobené technikou, která je užita na místě, kde prostě nemá co dělat. Ostatně představte si bytový dům o 60 bytech, kde po každém zakolísání napětí v síti nebo výpadku přestanou fungovat všechny programy, přijímané z družice ! To asi není úplně příjemné ! A co teprve když jde o bezpečnost provozu !

Poslední dobou si necháváme mnoho montážních dílů vyrábět na zakázku. Jde zejména o některé specifické komponenty anténní techniky v závislosti na příjmových podmínkách v naší domovské lokalitě a dále mechanické montážní příslušenství - konzoly, držáky, výložníky apod.

Všechny komponenty, užívané pro instalace STA mají homologace a osvědčení o použití v STA a TKR. Jiné komponenty při budování STA nepoužijeme a tím jsme schopni zajistit dlouhodobý, spolehlivý provoz bez výpadků. U nových instalací je samozřejmostí předání dokumentace a měřicího protokolu

V poslední době také často řešíme různé problémy s rušením příjmu a to nejen televizního. To souvisí s velkým množstvím různých bezdrátových služeb a bohužel velice často s jejich značně neodbornou a amatérskou instalací bez základních znalostí problematiky. Jak se ukazuje, naše zkušenosti s případy rušení a jejich řešení jsou na velmi dobré úrovni a často nám volají lidé s těmito problémy z celé republiky. Od roku 2008 pro společnost Mobilkom realizujeme odrušení individuálních i společných antén v blízkosti základnových stanic
Za ty roky jsme se museli vybavit i měřicí technikou, přičemž v současné době disponujeme rozsáhlou technikou  - např. osciloskopy TESLA a Tektronix, měřiče úrovně Tv signálu PROMAX, spektrální analyzátor Rhode&Schwarz a další. To nám umožňuje provádět všechna možná měření při opravách a hledání potenciálních problémů nejen v TV rozvodech.

Radomír Kovář
Žďárná 178
679 52

Tel.: +420 530 334 884
Příjem zakázek: +420 607 771 706

e-mail: anteny@fantomas.cz
e-mail: servis@fantomas.cz

antsat_30.jpg, 5 kB
Novinky a aktuality
23.4.2019
Problémy s MUX1 ČT na vysílači Boskovice-Čížovky.více informací
Vážení zákazníci
Vážení zákazníci, vzhledem k extrémnímu množství práce se mohou termíny nových zakázek posunout až ke konci května více informací

Vymemujeme.cz - Matrace zaručující klidný spánek - Autopůjčovna nabízející dlohodobé pronájmy


Doporučujeme :