Instalace kamerových systémů
Zabýváme se instalacemi kamerových systémů. Nainstalujeme systém s jednou kamerou např. pro sledování vstupu do domu, tak i rozsáhlý systém s desítkami kamer po celé výrobní hale a přilehlých prostorách.

Navrhneme optimální řešení dle Vašich požadavků. Kamerové systémy lze pořídit v obrovském cenovém (ale i kvalitativním) rozpěti. Instalujeme kvalitní analogové kamery s rozlišením větším než 650TV řádků, stejně jako IP kamery s HD rozlišením. Součástí kamerového systému dále může být i zařízení pro záznam - síťový rekordér (DVR/NVR). Ke kamerovému systému je možné přistupovat odkudkoliv přes internet a dnes již i přes mobilní aplikace a chytré telefony.
Nabídneme Vám kamerový systém dle Vašich požadavků. Může jít o jednoduchý systém s jednou či několika kamerami bez záznamu - např. pro sledování vstupních dveří rodinného domu, dílny, skladu, dětského hřiště u bytového domu apod.... Kamery takto můžete sledovat na Vašem počitači, mobilu, ale i na běžném televizoru jako další TV stanici (analog i DVBT).
Obraz z více kamer
Na obrazku vyse je obraz az ze 4 kamer a 2 ruznych objektu. Neni problem pres LAN nebo internet zpristupnit i nekolik objektu na jednu obrazovku. Sledovani je mozne pres webovy prohlizec, ale i pres pripravenou aplikaci, plne v cestine. Není pak problém mít na jedné obrazovce obraz z kamer i z pobocek nekolik stovek km vzdalenych. Naroky na přenosovou kapacitu nejsou nijak vysoké - stačí linka do 2Mbit/s, což při dnešních rychlostech není problém.

-> Víte že : jsou obrovské rozdíly v kvalitě kamer ? Nejen v rozlišení, ale i životnosti snímacího čipu a IR podsvitu ? A přitom i kvalitní kamerový systém dnes není otázkou stovek tisíc ?

Nejlevnější analogové kamery mají rozlišení jen 380TV řádků. Jsou velmi levné, několik stokorun, ale obraz je bez detailu. Dnes jsou běžné kamery s rozlišením 600-750 TV řádků, které již poskytují velmi kvalitní obraz, navíc mají IR přísvit a fungují i v úplné tmě. Pro běžné nenáročné montáže např. na rodinný dům apod.. stačí kamery 420-600TV řádků, ale např. na sledování skladů, kontrolu výroby apod... doporučujeme kamery min. 600 řádků. Samozřejmě záleží na nárocích a požadavcích zákazníka, ale také na ceně, kterou je zákzaník ochoten invetovat.

Do fotogalerie jsme dali několik obrázků z různých kamer a budeme je průběžně doplňovat. Můžete se tak podívat na reálný obraz z různých lokalit a pracovních podmínek různých druhů kamer.

-> Víte že : každý kamerový systém, kde dochází k ukládání dat - záznamu - musí být registrován na úřadu pro ochranu osobních údajů ? I s touto registrací Vám pomůžeme !


 

Radomír Kovář
Žďárná 178
679 52

Tel.: +420 530 334 884
Příjem zakázek: +420 607 771 706

e-mail: anteny@fantomas.cz
e-mail: servis@fantomas.cz

antsat_30.jpg, 5 kB
Novinky a aktuality
17.12.2018
Pracovní doba přes svátky více informací
6.10.2018 - Dovolená
Vážení zákazníci, od 7.10.2018 máme dovolenou. více informací

Vymemujeme.cz - Matrace zaručující klidný spánek - Autopůjčovna nabízející dlohodobé pronájmy


Doporučujeme :