FLIX TV - nová satelitní placená TV

Společnost FLIX TV ukončila činnost na českém trhu v průběhu října 2018, zákazníkům měla být poskytnuta adekvátní náhrada u jiného operátora. Tato stránka bude později zrušena, je zde pouze z informačních důvodů.

je satelitní placená TV, vysílající mimo jiné i pro ČR. Vysílá z družice  EUTELSAT na pozici 16E na  transpondérech této dužice. Pro příjem se instaluje parabola Telesystem 85x85cm a sat. přijímače AMIKO s H265 kodekem (Dodávané pod názvem FlixBox1, Flixbox2 - aktuálně v nabídce a případně AMIKO NEO TWIN)

Aktuální programová nabídka ke stažení v PDF zde : nabídka FLIX TV

Instalovaná parabola 85cm pro FLX TVFlixBox2Součástí instalační sady (za dotovanou cenu 1Kč) je satelitní přijímač AMIKO (aktuálně FlixBox2), parabola Telesystem 85cm a LNB Inverto (nebo TESLA) a 10m koax.kabelu, případně držák paraboly . V případě sady pro dva televizory jsou součástí sady navíc druhý sat. přijímač a LNB TWIN (Inverto). V sadě je pronajatá dekodovací karta (případně dvě karty) FLIXTV, pracující v systému Conax.

Tato sada je za 1Kč a instalace je zdarma (standardní instalace - tedy připevnění a nastavení paraboly, instalace 10m koax.kabelu a předvedení/naladění přijímače). Složitější instalace - např. montáž stožáru, sloučení s TV rozvodem, propojení s domácím kinem apod.. je zpoplatněno dle běžného ceníku technika

Je možné nabídnout multiroom řešení - 2 přijímače na jednu kartu. Zde platíte jeden poplatek, ale druhý přijímač a twin LNB si musíte zakoupit (aktuálně 1890Kč za sadu)

Jde o levnou platformu s programovou nabídkou za přijatelnou cenu pro každého. Kvalita obrazu je o něco horší (není tolik HD stanic) než u jiných operátorů, ale vzhledem k přechodu na nový kodek H265 se otevírají nové možnosti ve zlepšovaní kvality programové nabídky. Ostatně - jde o novou platformu na trhu a začátky jsou vždy těžké.

Základní balík je DobráTV

Obsahuje 75 stanic, z toho 17 v HD, cena 299Kč za měsíc

Rozšířený balíček LepšíTV:

Balíček obsahuje navíc dalších 19 stanic, celkem je jich 25 v HD kvalitě, měsíční cena je 399Kč

Příplatkové balíčky (lze i samostatně)

HBO MAXPACK (279/mes - HBO HD, HBO2, HBO3, Cinemax HD a Cinemax2 HD) 

AKTIVNI  (199/mes - FastFUnbox HD, FightBOX HD, Fight Channel, EROXX, Dusk)

Aktuální programová nabídka je na oficiálních stránkách zde : https://flixtv.cz/#/channels

 

 

Radomír Kovář
Žďárná 178
679 52

Tel.: +420 530 334 884
Příjem zakázek: +420 607 771 706

e-mail: anteny@fantomas.cz
e-mail: servis@fantomas.cz

antsat_30.jpg, 5 kB
Novinky a aktuality
23.4.2019
Problémy s MUX1 ČT na vysílači Boskovice-Čížovky.více informací
Vážení zákazníci
Vážení zákazníci, vzhledem k extrémnímu množství práce se mohou termíny nových zakázek posunout až ke konci května více informací

Vymemujeme.cz - Matrace zaručující klidný spánek - Autopůjčovna nabízející dlohodobé pronájmy


Doporučujeme :