Montáže a servis systémů elektronického zabezpeční budov  
Naše firma je certifikovaný montážní partner společnosti Jablotron Alarms. Certifikát mají i všichni zaměstanci, kzeří montáže EZS provádějí. Uvažujete-li o montáži EZS, zavolejte nebo nás navštivte (POZOR - ne na prodejně Blansko, ale výhradně na servise ve Žďárné, případně po dohodě v kanceláři RK Holding Ltd. v Boskovicích). Vypracování nabídky na základě projektu je zdarma.

Elektronické zabezpečení Vašeho domu, ale i bytu, kanceláře, skladu či jiného objektu se stává běžně instalovaným systémem. Současná nabídka je obrovska, ceny velmi příznivé. Nabízíme několik variant EZS systémů českého výrobce Jablotron.
Zásadně nemontujeme různé levné tzv. zabezpečovačky typu Evolve apod... Systémy Jablotron mají všechny požadované certifikáty a vyznačují se vysokou spolehlivostí. Proškoleným montážním partnerům navíc Jablotron poskytuje nadstandardní podporu a servisní podmínky. Přitom cenové rozdíly mezi hračkami a certifikovaným systémem jsou relativně malé.

Nabízíme standardně 3 systémy Jablotron :

1/ Systém JA63/JA65
Jde o velmi jednoduchý, ale nadprůměrně spolehlivý a dlouhodobě osvědčený systém s nulovou poruchovostí. V základní sestavě se dá poskládat levný ale přitom hodně spolehlivý systém. Systém se dá dovybavit různými typy komunikátorů (pevná linka, GSM), systém se dá realizovat i v bezdrátové verzi. verze 63 má čtyři drátové smyčka, verze 65 se dá rozšiřovat přídabnými moduly. Bezdrátové systémy pracují v pásmu 433Mhz. Systém nemá příliš mnoho možností rozšíření např. o domácí automatizaci. Jde o velmi vhodný systém pro základní, levné ale spolehlivé zabezpečení malých objektů, RD, kanceláří.2/ Systém OASIS JA80
Pokročilý systém s mnoha rozšiřujícími moduly, LCD klávesnice, drátové i bezdrátové (v pásmu 868MHz) verze systému. Možnost pevnolinkového, GSM i LAN komunikátoru, velké množství podpůrných periferií s možností rozsáhlé domovní automatizace. Systém je rovněž velmi vhodný při rozšíření nebo modernizaci staršího systému - stávající detektory se v naprosté většině případů dají použít. Nový dizajn ovládacích prvků, ústředna velké krabici - možnost doplnění záložního akumulátoru výrazně větší kapacity při velkých počtech čidel.


3/ Novinka - systém JA100
Nejnovější drátový i bezdrátový systém Jablotronu. Drátové periferie komunikují po sběrnici, čímž se výrazně snižují náklady na kabeláž. Systém má inovavoný dizajn periferií - PIR, klávesnic, sirén) a počet periferí je neustále rozšiřován. Velmi vhodný systém při nové instalaci. Součástí ústředny je GSM komunikátor, ale je možné doplnit i telefonní nebo LAN komunikátor. Tato možnost je výhodná v momentě, kdy chcete využít možností ovládání ústředny přes GSM a současně napojit ústřednu na PCO.


                                                                                                                  POZOR - POZOR - POZOR
Máte rodinný domek nebo byt, uvažujete o zabezpečení ale máte strach z ovláfání systému ? Pak je tu velmi jednoduchý systém Jablotron AZOR. Základní sada bez složitostí, ale s extrémě jednoduchou obsluhou. Certifikovaný systém EZS stupně 1. Systém se snadno instaluje a ještě snadněji ovládá. Nemusíte si pamatovat žádné kódy - zakodovaní a odkodování pomocí RFID přívěšku. Komunikace prostřednictvím GSM.                                                                                                                               Připojení EZS na PCO
Instalované systémy je možné (a podle nás vhodné) připojit na pult centralizované ochrany. Sice Vám může stačit, že vám alarm zavolá, ale co budete dělat 10km od domu ? Nebo 3000km od domu na exotické dovolené ? A cítíte se natolik fyzicky zdatnými se případně pustit do boje s případným narušitelem ? Není lepší toto ponechat na profesionálech a za cenu jedné návštěvy hospody se připojit na PCO ? V Boskovicích, Blansku, Černé Hoře a okolních obcích zajistíme připojení na PCO. Budete-li mít zájem o střežení pultem, stačí uzavřít smlouvu přímo se zástupci bezpečnostní agentury, my nainstalujeme po podpisu smlouvy vše potřebné a vy se o nic dalšího nestaráte. Zvažte, zda to nestojí zato !!! Lidé jsou čím dál více agresivnější a zločinci zvlášť ! 

Radomír Kovář
Žďárná 178
679 52

Tel.: +420 530 334 884
Příjem zakázek: +420 607 771 706

e-mail: anteny@fantomas.cz
e-mail: servis@fantomas.cz

antsat_30.jpg, 5 kB
Novinky a aktuality
23.4.2019
Problémy s MUX1 ČT na vysílači Boskovice-Čížovky.více informací
Vážení zákazníci
Vážení zákazníci, vzhledem k extrémnímu množství práce se mohou termíny nových zakázek posunout až ke konci května více informací

Vymemujeme.cz - Matrace zaručující klidný spánek - Autopůjčovna nabízející dlohodobé pronájmy


Doporučujeme :