DIGI TV - satelitní placená TV

POZOR - stránka bude v brzké době aktualizována. Došlo k velkým změnám, byla obnovena spolupráce a nyní jde o službu, kterou vám můžeme s klidem nabídnout a předvést na našich prodejnách.

------------------- níže uvdené info je zastaralé a není nyní platné ----------------------------

Montáže DIGI TV zrušeny - vzhledem k neřešení problémů ze strany DIGI TV a pro zachování dobrého jména firmy montáže DIGITV s konečnou platností neprovádíme ! Na naše montáže (ne techniku DIGITV) je poskytnuta záruka a máte tudíž zákonné právo i na servis.

Pokud máte zájem o DIGI-TV (např. kvůli DIGISPORT) a nechcete čekat na montáž od DIGITV, máme pro Vás řešení - objednejte si tzv. samoinstalační sadu na infolince DIGI (tel. 533 427 533) a jakmile Vám dorazí a na montáž si netroufnete, zavolejte nám. Provedeme Vám odbornou a hlavně kvalitní montáž v ceně cca od 600 do cca 1500Kč dle složitosti. Použijeme kvalitnbí držák antény, kvalitní koax.kabel a konektory a ukážeme obsluhu přístroje. NEJSME obchodním ani servisním partnerem DIGI-TV.

Aktuální informace hledejte na oficiálních stránkách http://cz.digi.tv/?skip=1

Orientační Přehled programů

Základní balík (nemusí být aktuální)
Animal Planet, Cartoon Network , CNN International , CT 1,CT 2,CT 24,CT 4 Sport,Discovery Channel , Discovery Civilisation, Discovery Science,  Discovery Travel & Living,  Eurosport (česky),Film + (česky),Film Box (česky), Nova Sport (česky), Univerzal Channel,Disney, Minimax, MTV Europe, Music Box, National Geographic (české tit.)
National Geographic Wild(české tit.), Nova, Óčko, Prima,PRO TV International,Zone Reality (česky/angl.),Zone Romantica (česky/angl.),Spektrum (česky),Spice Platinum (od 23:00 do 05:00)(angl.),Sport 1 (česky),Travel (česky),VH1 (anglicky),Mezzo,Viasat Explorer (česky),Viasat History (česky)

Několik poznatků, zkušeností a problémů
S montážemi DIGI-TV jsme začínali jako jedni z prvních. Tyto montáže nejsou pro nás prioritou, máme i své ostatní práce dost. Nicméně již hodně nainstalovaných kompletů nám dává možnost trošku ohlédnout se zpět a podělit se o zkušenosti a problémy.

Takže nejprve problémy
- výpadky, větší či menší v podstatě po celou dobu instalací, ze začátku podstatně větší, nyní již jen občasné ale pořád více než je normánální, a to at již ze strany DIGI TV nebo vysoká poruchovost jejich přijímačů (u některých dodávek i 3 z deseti !), přes časté hlášky Nemáte oprávnění....
-mizerné paraboly, měkké, deformující se, se závěsem obtížně se seřizujícím, katastrofálně nevyhovující konzolou (ty konzole snad dělají učni 1.ročníku učiliště, o i když kolega, v oboru vyučen konstatoval, že za tohle by ho s učňáku snad vyhodili. Ty černé konzoly s tím "svárem" nejsou podle nás absolutně vhodné na 80cm parabolu. Poslední dobou chodí velmi slušné paraboly, tak snad to vydrží.Po konzolách je prd pořád, na těch posledních se zase i při dotažení šroubů parabola sama otáčí !
- absolutní neinformovanost dealerů a montážníků o výpadcích a problémech. Vše zjišťujeme sami, často až u zákazníků nebo z diskuzních fór.

-nízká kvalita obrazu, zejména u národních stanic.Klasické placené stanice jsou srovnatelné s ostatnímislužbami (Skylink)


Pozitivní zprávy
- výpadků je o něco  méně, dokonce se přestala rozpadat a kosteckovat i Prima a CT4, ale.....
- nízká cena z vcelku rozsáhlou programovou nabídku

Známé problémy a jejich řešení
- přijímač na všech programech vypisuje hlášku Není oprávnění ....., někdy funguje jen volné programy (ČT24) - důvod neznámy, pomůže vypnutí přijímače ze zásuvky a po několika minutách zapnout
- Podobná hláška, přijímač neukazuje ani kvalitu signálu (jen sílu - zelený ukazatel), nefunguje žádný program - budu se opakovat, ale - důvod neznámý, pomůže vypnutí přijímače ze zásuvky a po několika minutách zapnout
- nejde regulovat hlasitost - hmm, chyba obsluhy při zapojování, SCART kabel je ve spodním konektoru VCR SCART :)))
- přijímač vypisuje hlášku "karta vzhúru nohama" - nesmějte se, opravdu se mě to stalo, karta byla zasunuta dobře, pomohlo její vysunutí a znovuzasunutí.
- nefungují některé programy (Jetix, Minimax, Sport1) - vyberte verzi programu pro český trh, program je tam několikrát.
- Platnost karty vypršela - nechte přijímač na některé kódovaném programu bez přepínání a hláška do cca 30minut zmizí, pokud ne volejte infolinku.

Technické věci
Podpora Diseqc přepínačů - máme odzkoušené EMP162,164, DSC202,304 a GoldenInterstar. Problémy se nevyskytly.
Dejte si kvalitnější SCART, pokud máte v obraze jiný obraz zpravidla z pozemniho vysilani. To co davaji je opravdu hruza.

Namontovaná parabola :
Takto vypadá namontovaná parabola, pro srovnání je vedle i parabola pro příjem z ASTRY 19,2st. Signál měřen přístrojem Promax. Ta malá anténka na stožáru je na internet. Originální držák nebyl z bezpečnostních důvodů použit.

Radomír Kovář
Žďárná 178
679 52

Tel.: +420 530 334 884
Příjem zakázek: +420 607 771 706

e-mail: anteny@fantomas.cz
e-mail: servis@fantomas.cz

antsat_30.jpg, 5 kB
Novinky a aktuality
Změna adresy prodejny Blansko
POZOR - měníme adresu prodejny v Blansku. Nové prosotry v přízemí s vlastním parkovištěmvíce informací
1.11.2016
Ukončení vysílání Rakouských kanálů v DVBT, přechod na DVB-T2 a kodování téměř všech programůvíce informací

Vymemujeme.cz - Matrace zaručující klidný spánek - Autopůjčovna nabízející dlohodobé pronájmy


Doporučujeme : Laminátové podlahy . Kvalitní čaje na ráno. Autopůjčovna Praha s vícemístnými vozy. Kvalitní náramky akce . Levná zábavní pyrotechnika . Centrální vysavače Disan. Ohňostroje a dětská pyrotechnika. Centrální vysavače usnadní a zrychlí úklid